svētdiena, 21. aprīlis, 2019
Dobeles pilsētas kultūras nams
Baznīcas iela 6, Dobele, LV-3701, Latvija

Logo +371 63723082,26673650,
Logo lelde.klusa@dobele.lv
 
Afiša
   
103228

DOBELES LIELĀS EGLES IEDEGŠANA/ 9. SNIEGAVĪRU SAIETA ATKLĀŠANA
01.12.2018
1. decembrī, plkst. 16.00 Dobeles vēsturiskajā Tirgus laukumā Lielo pilsētas egli iedegsim un atklāsim jau 9.Sniegavīru saietu kopā ar rūķiem no deju studijas “dpkn” un pasākuma aģentūras “Smaidu darbnīca”, ar viņiem kopā būs pats Ziemassvētku vecītis un sniegavīrs Olafs ar draugiem. 

Jau 9. reizi Dobelē norisināsies vienīgais Sniegavīru saiets Eiropā, kad apskatāmi dažādi mākslas darbi - Sniegavīri. Līdz ar Lielās pilsētas egles iedegšanu, ziemas noskaņu Dobelē ienes baltie, milzīgie Sniegavīri, kas apmetušies pilsētas laukumos un skvēros.
Pašvaldības arhitekts Jānis Kukša stāsta, ka šī gada sniegavīru saieta tēma ir veltīta Latvijas Simtgadei un tiks apspēlēta “Lāčplēša” tēma. Zināms, ka sniegavīru saietu papildinās tādi tēli kā Lāčplēsis, Melnais bruņinieks, Laimdota, Kangars, Spīdola u.c. 

Dižo sniegavīru 9. Saietu atklāsim un liesmiņas Lielajā pilsētas eglē uzbursim skaļi dziedot kopā ar “Smaidu darbnīcas” rūķiem, jestri dejojot ar “dpkn” deju studiju, ejot rotaļās kopā ar Sniegavīru Olafu un viņa draugiem.

Klāt sirds siltais Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tāpēc Ziemassvētku vecītis gaidīs visus savus mazos draugus, lai uzklausītu katra vēlēšanos un pacienātu ar kādu kārumu. Nākot uz Tirgus laukumu, neaizmirsti savu vēstulīti “Rūķīšu pastam”! 

Pasākuma laikā varēs iegādāties kārumus, siltus dzērienus, adventes vainadziņus u.c.

Esiet mīļi gaidīti dobelnieki un pilsētas viesi, lai visi kopā ļautos svētku priekam! 

Ieeja bez maksas.


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv