otrdiena, 21. maijs, 2019
Dobeles pilsētas kultūras nams
Baznīcas iela 6, Dobele, LV-3701, Latvija

Logo +371 63723082,26673650,
Logo lelde.klusa@dobele.lv
 
Afiša
   
84471

PIRMAJĀS LIELDIENĀS "OLIŅ - BOLIŅ JOKU DIENĀ"
01.04.2018


1. aprīlī raibu raibais jampadracis - pasākumā “OLIŅ – BOLIŅ JOKU DIENĀ” Dobelē!

Svētdien, 01.04.2018., Lieldienu skatuves programmu atklāsim no plkst. 11.30 ar iluzionista jokiem un maģiskiem trikiem, pēc tam aktivitātes kopā ar pasākuma aģentūras “Smaidu darbnīca” animatoriem. Plkst. 12.30 dejas un dziesmas koncertā “Raibu raibais jampadracis”. Pasākuma laikā varēs pārbaudīt savu veiklību Lielajās koka spēles vai piedalīties tradicionālās Lieldienu aktivitātēs un iegūt Lieldienu zaķa gardumu, vai garaušu izstādē aplūkot vairākas trušu šķirnes.

Lieldienas katru gadu iekrīt citā datumā. Šogad Lieldienas atzīmējam 1. aprīlī, kas visiem pazīstams kā joku jeb smieklu diena, tāpēc pasākuma skatuves programmu plkst. 11.30 atklās iluzionists Robijs Trankalis, kurš ir piedalījies pasākumos gan Latvijā, gan ārzemēs un ar savu uzstāšanos izklaidējis, iepriecinājis un sasmīdinājis neskaitāmu daudzumu cilvēku. Skatuves programmas turpinājumā pasākuma aģentūras “Smaidu darbnīca” animatoru kustīgas un lustīgas aktivitātes.

Plkst. 12.30 koncerts “Raibu raibais jampadracis”. Koncertā piedalās Dobeles Pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” audzēkņi ( audzinātājas Elita Jakušina, Daiga Vilumsone), Dobeles pilsētas kultūras nama deju studija “DPKN” (vadītāja Diāna Visnapa), viesi no Jelgavas – bērnu popgrupa “Noslēpums” (vadītāji Erita Karlsone, Uldis Timma).

             Pasākumā laikā iespēja iepazīt vairākas trušu šķirnes Jaunļobu garaušu izstādē. Jaunļobas atrodas Dobeles novadā un to saimniece ir Latvijas šķirnes trušu audzētāju asociācijas biedre Anita Gabranova, viņas garauši ir ieguvuši vairākas godalgotas vietas izstādēs.

            Pārbaudi savu veiklību Lielajās koka spēlēs vai piedalies tradicionālās Lieldienu aktivitātēs: olu ripināšanā, olu meklēšanā, olu krāsošanā un iegūsti balvā kādu no Lieldienu zaķa gardumiem. Uz pasākumu ņem līdzi stiprākās Lieldienu olas - solās būt spraigas olu kaujas un krāšņāko Lieldienu olu, kura kandidēs uz “Miss ola – 2018” titulu.

            Pasākumā ieeja bez maksas.

Pasākumu rīko: Dobeles pilsētas kultūras nams, Dobeles Amatu māja

Pasākumu atbalsta: Dobeles novada pašvaldība

SAULAINAS, LABĀM DOMĀM UN PRIECĪGIEM MIRKĻIEM PIEPILDĪTAS LIELDIENAS!

Informāciju sagatavoja:

“OLIŅ-BOLIŅ JOKU DIENĀ” projekta vadītāja

Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere

Sandra Ķiņķere

E-pasts: sandra.kinkere@dobele.lv

Mob.tālr. 29331181
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv