trešdiena, 22. maijs, 2019
Dobeles pilsētas kultūras nams
Baznīcas iela 6, Dobele, LV-3701, Latvija

Logo +371 63723082,26673650,
Logo lelde.klusa@dobele.lv
 
Afiša
   
85637

BALTĀ GALDAUTA SVĒTKI
04.05.2018


BALTĀ GALDAUTA SVĒTKI

            Šogad “Dobeles Ceriņu svētki” tiks atklāti 4. maijā plkst. 12.00 ar Latvijas neatkarības atjaunošanai veltītu pasākumu pie Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa. Svētku ideja ir pavisam vienkārša: ģimene, draugi un kaimiņi sanāk kopā pie viena galda, ietur vieglu maltīti, kā arī izmanto iespēju pārrunāt ieceres savas apkaimes, pilsētas, novada un valsts nākotnei. Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadiena, kas 1990. gadā bija izšķirošs, jauns sākums Latvijai, jau tradicionāli kļūst par iedvesmu arī citām Latvijas cilvēkiem svarīgām norisēm.           

            Latvijas brīvības atjaunošanas gadadiena Dobelē tiks svinēta ar DPKN koru “Vizma” un “Viesturzeme” koncertu un svinīgo ziedu nolikšanu pie pieminekļa. Šogad svētkus papildinās muzikālās apvienības “Labi cilvēki” koncerts, kurā skanēs tautā mīlētu latviešu komponistu dziesmas mūsdienīgā aranžējumā. Tāpat būs iespēja fotogrāfēties pie “Latvija 100” foto sienas un līdzdarboties radošajās darbnīcās, kas tapušas ar SIA “Tenapors” atbalstu. Viesi tiks laipni aicināti sēsties pie svētku galda no plkst. 11.30 līdz 15.00, baudot ēdienu un atmosfēru, kā arī pielikt roku Latvijas simtgades šalles izgatavošanā un ņemt dalību goda sardzē pie pieminekļa.

 

 

DOBELES NOVADS UZZIED

            "Dobeles Ceriņu svētki” gan dobelniekiem, gan novada viesiem no dažādām Latvijas malām ir lieliska iespēja baudīt ceriņu ziedēšanas un kopā būšanas laiku Dārzkopības institūta dārzā un Dobeles novada svētkos. Šis gads “Dobeles Ceriņu svētkiem” ir īpašs, jo Latvijas simtgadē svētkus atzīmēs visā novadā, veidojot pasākumu tīklu, kuru vieno daba un mūsu cilvēku darbi. Sagaidot pirmos ceriņziedus, to plaukšanas vietā – Dārzkopības institūta ceriņu dārzā, no 4. maija līdz 10. jūnijam Dobeles novadā notiks dažādi kultūras, sporta, izklaides un izglītojošie pasākumi. “Dobeles Ceriņu svētku” kulminācija tradicionāli tiks atzīmēta maija pēdējā nedēļas nogalē Dobeles pilsētā, kad Dārzkopības institūta ceriņu dārzs zied vis krāšņāk.

 

INTERAKTĪVAIS SVĒTKU TĪKLS

Lai neapmaldītos plašajā pasākumu piedāvājumā, no 9. aprīļa darbojas “Dobeles Ceriņu svētku” oficiālā mājas lapa WWW.CERINUSVETKI.LV, kurā iespējams iepazīties ar pilnu pasākumu programmu, aplūkot svētku galeriju, pieejama arī Dobeles novada karte, uzziņa par galvenajām svētku norisēm, pieteikšanās 26. maija novada svētku gājienam un tirgum, kā arī iespēja tiešsaistē vērot Dobeles ceriņu ziedēšanu.




 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv