Koncerts "Piezīmes par sapņiem"
pirmdiena, 25. marts, 2019
Dobeles pilsētas kultūras nams
Baznīcas iela 6, Dobele, LV-3701, Latvija

Logo +371 63723082,26673650,
Logo lelde.klusa@dobele.lv
 
Afiša
   
105212

Koncerts "Piezīmes par sapņiem"
06.04.2019


KORIS “SEPTIŅI SAPŅI” SVIN SEPTIŅU GADU JUBILEJU 


            2011. gada rudenī uz mēģinājumu diriģenta Raimonda Bulmera vadībā sanāca kopā pirmie septiņi dziedātgribētāji. Pirmais mēģinājums tika aizvadīts, dziedot Imanta Kalniņa dziesmu “Septiņi sapņi”. Kopš tā laika koris ir audzis skaitā, pieredzē un spējās. “Šo gadu laikā sakrājies daudz pierakstu par korī piedzīvoto,” stāsta kora dalībnieki, turpinot “Atmiņas ir kā nospiedumi jūras smiltīs, kas laikam ejot izgaist. Tāpēc mēs gribam ar tām dalīties, lai šīs sajūtas no jauna uzjundītu.”

Diriģents Raimonds Bulmers ar savu kori koncertā klausītājiem piedāvās repertuāru, kas kļuvis mīļš un tuvs daudzu gadu laikā. Koncertā būs iespēja dzirdēt gan dziesmas no Dziesmu svētku repertuāra, gan Imanta Kalniņa un Jāņa Petera dziesmas. Koncertu bagātinās “Smilšu kino” mākslinieku animācijas, kas kora nozīmīgākās atmiņas vizualizēs skaistās smilšu gleznās. Koncertā varēs baudīt arī pasaules un Latvijas kino klasikas melodijas, ko izpildīs stīgu un taustiņu instrumentālais trio “Artisti”.

 

Savās atmiņās par kora vēsturi, kas gadu gaitā piefiksētas piezīmju kladēs, dalīsies paši koristi un diriģents. “Septiņi sapņi” aicina savus draugus, sekotājus un interesentus atzīmēt šo simbolisko notikumu un izbaudīt daudzpusīgo koncertu. Pēc koncerta notiks kora un diriģenta publiskā apsveikšana.

 

ORGANIZATORS: Dobeles pilsētas kultūras nams, dpkn jauktais koris “Septiņi sapņi”.

ATBALSTĪTĀJS: Dobeles novada pašvaldība.

BIĻETES: Eur 3.00 “Biļešu paradīze” kasēs.

INFORMĀCIJA: www.kulturadobele.lv

IEVĒRĪBAI: Pasākuma laikā tiks fotografēts un/vai filmēts.

Foto/video var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

KONTAKTI: dpkn pasākumu producents Rihards Gāle   (28341409; rihards.gale@dobele.lv)


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv