sestdiena, 25. maijs, 2019
Dobeles pilsētas kultūras nams
Baznīcas iela 6, Dobele, LV-3701, Latvija

Logo +371 63723082,26673650,
Logo lelde.klusa@dobele.lv
 
Kolektīvi
   
78594

MANS STĀSTS - MANS DOBELES NOVADS
Apskatīt komentārus (0)


20.05.2017


Dobeles pilsētas un novada ļaudis, amatiermākslas kolektīvi un jauniešu koris “Balsis” apvienosies kopīgā koncertuzvedumā “Mans stāsts – mans Dobeles novads

 

Šī gada 20. maijā plkst. 21:00 Dobeles pilsdrupās norisināsies koncertuzvedums “Mans stāsts – mans Dobeles novads”.

            Koncerta gaitā būs iespēja iepazīt ne tikai Dobeli, bet arī visus novada pagastus – Krimūnu, Naudītes, Auru, Annenieku, Bikstu, Jaunbērzes, Zebrenes, Bērzes, Penkules un Dobeles. Visi koncertuzveduma dalībnieki uzsvēra savu piederību Dobelei un Dobeles novadam, viņi nespēj iedomāties savu dzīvi citur, un viņu dzīves stāsts sakņojas šeit - Dobeles pusē. 

            Izgaismotajos Dobeles pilsdrupu mūros uzstāsies novada deju kolektīvi, kori un vokālie ansambļi, video sižetu intervijās būs vērojami novada ļaudis un tā skaistākās vietas. Koncerta izskaņā muzicēs jauniešu koris “Balsis” diriģenta Inta Teterovska vadībā.

            Koncerta režisors Kristaps Kiršteins stāsta: “Šis būs patiesu stāstu vakars par vienkāršiem, bet izciliem cilvēkiem, kuri dara visu, lai varētu lepoties ar savu dzimto vietu: tur godā dzimtas tradīcijas; nodarbojas ar lauksaimniecību; kopj pilsētvidi; ar lielu atbildību audzina jauno paaudzi; nodarbojas ar labdarību; sniedz ieguldījumu zinātnē; ar patriotismu runā par saviem novadniekiem un neaizmirst sava novada vēsturi. Tuvojoties Latvijas simtgadei, ir svarīgi iepazīstināt un stāstīt par tiem novada cilvēkiem, kuri godprātīgi strādā un kopj savu dzimto zemi, pēta Dobeles novada vēsturi, nesavtīgi strādā novada attīstībai un padara to skaistāku un sakoptāku, tādejādi nesot tā vārdu Latvijā un pasaulē. To visu mēs iepazīsim un izdzīvosim vienā vakarā”. 

 

ieeja bez maksas 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv