trešdiena, 22. maijs, 2019
Dobeles pilsētas kultūras nams
Baznīcas iela 6, Dobele, LV-3701, Latvija

Logo +371 63723082,26673650,
Logo lelde.klusa@dobele.lv
 
Afiša
   
85357

"DOBELES CERIŅU SVĒTKI"
04.05.2018


NO 4. MAIJA LĪDZ 10. JŪNIJAM DOBELES NOVADĀ NORISINĀSIES “DOBELES CERIŅU SVĒTKI”

DOBELES NOVADS UZZIED

“Dobeles Ceriņu svētki” gan dobelniekiem, gan novada viesiem no dažādām Latvijas malām ir lieliska iespēja baudīt ceriņu ziedēšanas un kopā būšanas laiku Dārzkopības institūta dārzā un Dobeles novada svētkos. “Latvijai 100” noskaņās 2018. gada svētku tēma ir “Mūsu vērtības jaunā gaismā”, godā ceļot novada vērtības un atklājot tās jaunā gaismā. Latvijas valsts jubilejas gadā un “Dobeles Ceriņu svētkos” mēs lepojamies ar mūsu iekoptajiem dārziem, lauku sētām, ainavām un mežiem, ar dobelnieku paveikto kultūrā, sportā, izglītībā un mākslā un, protams, ar sasniegumiem zemkopībā, ražošanā, amatniecībā un zinātnē. 

 

KOŠAIS PASĀKUMU ZIEDONIS

Šis gads “Dobeles Ceriņu svētkiem” ir īpašs, jo Latvijas simtgadē svētkus atzīmēs visā novadā, veidojot pasākumu tīklu, kuru vieno daba un mūsu cilvēku darbi. Sagaidot pirmos ceriņziedus, to plaukšanas vietā – Dārzkopības institūta ceriņu dārzā, no 4. maija līdz 10. jūnijam Dobeles novadā notiks dažādi kultūras, sporta, izklaides un izglītojošie pasākumi. Svētkus atzīmēs Dārzkopības institūta ceriņu dārzā, Pētera Upīša piemiņas muzejā, Dobeles pilsētā, Krimūnu, Naudītes, Zebrenes, Kaķenieku Penkules un Bikstu pagastos.  “Dobeles Ceriņu svētku” kulminācija tradicionāli tiks atzīmēta maija pēdējā nedēļas nogalē Dobeles pilsētā, kad Dārzkopības institūta ceriņu dārzs zied vis krāšņāk. Pilna svētku programma pielikumā.

 

INTERAKTĪVAIS SVĒTKU TĪKLS

Lai neapmaldītos plašajā pasākumu piedāvājumā, no 9. aprīļa darbojas “Dobeles Ceriņu svētku” oficiālā mājas lapa WWW.CERINUSVETKI.LV, kurā iespējams iepazīties ar pilnu pasākumu programmu, aplūkot svētku galeriju, pieejama arī Dobeles novada karte, uzziņa par galvenajām svētku norisēm, pieteikšanās 26. maija novada svētku gājienam un tirgum, kā arī iespēja tiešsaistē vērot Dobeles ceriņu ziedēšanu.


 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv